בלוג סקס capolicycenter

בלוג סקס capolicycenter > סיפורי סקס > דרכים בריאות ליהנות מסקס מזדמן

דרכים בריאות ליהנות מסקס מזדמן

דרכים בריאות ליהנות מסקס מזדמן

ככל שהגישות סביב מין מזדמן משתנות בחברה של ימינו, יותר אנשים מוצאים את עצמם מצווים לחקור את הרצונות והצרכים שלהם ללא שיפוט. אבל עיסוק במין מזדמן יכול להעלות הרבה שאלות וחששות. איך אפשר להישאר בטוחים בזמן שהם חוקרים את המיניות שלהם? האם אפשר לקיים יחסי מין מזדמנים מבלי להיפגע בסופו של דבר?

התשובה היא כן – ניתן ליהנות מסקס מזדמן בצורה בריאה ובטוחה. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לנווט במים של סקס מזדמן בביטחון.

היו כנים עם עצמכם ועם בן זוגכם

לפני היציאה לחקור את עולם המין המזדמן, חשוב להסתכל בכנות על עצמך ועל המניעים שלך. האם אתה עוסק במין מזדמן כי אתה רוצה או כי אתה מרגיש לחץ כדי להשתלב? לכו עם תחושת הבטן שלכם – אם זה מרגיש לא בסדר, כנראה שעדיף להימנע. כמו כן, הקפד לדבר בבירור עם השותף שלך על הציפיות והכוונות שלהם ולהיות כנים לגבי שלך גם כן.

הציבו גבולות

סקס מזדמן לעולם לא צריך להרגיש כפייה. על מנת לוודא שהחוויה תהיה מהנה, דאגו לספר לבן הזוג שלכם מה אתם עושים ומה אתם לא רוצים לעשות. זכור, אתה תמיד אחראי על הגוף שלך ואתה אף פעם לא צריך לעשות משהו שאתה לא נוח עם.

הישאר בטוח

הדבר החשוב ביותר כאשר עוסקים במין מזדמן הוא בטיחות. הקפד להשתמש בהגנה במהלך מגע מיני ולהיבדק באופן קבוע עבור מחלות מין. חשוב גם לתקשר על כל בעיה בריאותית מראש. זה מונע שיחות מביכות או לא נוחות בשלב מאוחר יותר.

תהנה

סקס מזדמן הוא על כל זמן טוב. תיהנו ותלכו עם הזרם מבלי לתת לעצמכם להיקשר יותר מדי. אם החוויה מהנה, זו יכולה להיות דרך נהדרת להכיר את עצמך ואת המיניות שלך.

telavivplastic
סקס מזדמן יכול להיות דרך מצוינת להתחבר עם עצמך ולהגדיל את ההנאה שלך. זכרו להישאר נאמנים לעצמכם, להיות כנים עם בן או בת הזוג שלכם, להציב גבולות, להישאר בטוחים וליהנות. עם קצת מודעות עצמית ותקשורת, סקס מזדמן יכול להיות חוויה מדהימה.

IFA: לחקור את היופי המגוון של פנינה צפונית של ישראל

בין הים התיכון להר הכרמל, שוכנת העיר התוססת והמגוונת חיפה בישראל. חיפה, הידועה כעיר השלישית בגודלה במדינה, מתגאה במשמעות תרבותית, היסטורית…

IFA: לחקור את היופי המגוון של פנינה צפונית של ישראל

לחקור את העולם המסקרן של פטישי מין

תשוקה מינית והנאה מינית היו נושא של קסם במשך מאות שנים. מתרבויות עתיקות ועד ימינו, חקר המיניות האנושית היה מקור מתמיד…

לחקור את העולם המסקרן של פטישי מין

ondoms: מדריך מקיף ליעילותם, סוגיהם ויתרונותיהם

בחברה של היום, בריאות מינית והגנה הפכו לנושאים חיוניים שנדונים, מקודמים ומקדמים ללא הרף. אמנם ישנן צורות שונות של אמצעי מניעה…

ondoms: מדריך מקיף ליעילותם, סוגיהם ויתרונותיהם