בלוג סקס capolicycenter

בלוג סקס capolicycenter > סיפורי סקס > האם אוננות יכולה לעזור לשפר את הבריאות הכללית שלך?

האם אוננות יכולה לעזור לשפר את הבריאות הכללית שלך?

האם אוננות יכולה לעזור לשפר את הבריאות הכללית שלך?

אוננות היא כבר מזמן נושא טאבו, שכמעט ולא מדברים עליו בגלל שהוא נתפס כ"חוסר ערך" או אפילו נתפס כמשהו שצריך להזעיף פנים. אבל המציאות היא שלאוננות יש יתרונות רבים שיכולים לשפר את הבריאות הכללית שלך. ראשית, בואו נענה על השאלה: מהי אוננות? אוננות היא פעולה של נגיעה עצמית לצורך עוררות או סיפוק מיני. זה יכול להיעשות באמצעות גירוי עצמי של איברי המין או אזורים ארוגניים אחרים, כגון הישבן, הפטמות, וחלקים אחרים של הגוף.

לאוננות יכולים להיות יתרונות פיזיים, רגשיים ופסיכולוגיים. זה יכול לעזור להקל על מתח, מתח ולחץ שאולי הצטברו במהלך היום. זה יכול גם לשפר את מצב הרוח, תחושת הרווחה, הבהירות והריכוז. מחקרים הראו גם כי אוננות יכולה להיות מועילה להפחתת הסיכון לסוגים מסוימים של סרטן אצל נשים ותיאוריה לעשות את אותו הדבר עבור גברים. אוננות מגבירה את הורמוני המין בגוף ומסייעת בניהול רמות טסטוסטרון פעילות יתר. זה גם יכול לעזור לווסת הורמונים שיכולים לגרום לאי שקט, שינויים במצב הרוח וכאבי ראש.

לאוננות יכולים להיות גם יתרונות פסיכולוגיים. זה יכול לעזור לנהל תחושות של בידוד, חרדה, ודיכאון, כפי שהוא משחרר אנדורפינים שיכולים לעזור לאדם להירגע ולהרגיש טוב יותר. זה גם יכול לעזור לאנשים לאתגר את כל הדעות הקדומות שיש להם על מין הנובעות מלחץ חברתי או אמונות דתיות, ומאפשר להם ללכת בדרך שלהם ואת הרצונות.

אוננות גם מסייעת לקדם הבנה טובה יותר של המיניות של האדם בכך שהיא מאפשרת לאדם להציג ולחקור את גופו בסביבה נוחה ובטוחה. זה יכול לספק תובנה כיצד הגוף שלהם מגיב לגירויים שונים, והוא יכול לספק טיפים ועצות כיצד להביא הנאה לבן הזוג שלך במהלך פעילויות מיניות.

חשוב לציין כי אוננות לא צריכה להחליף מין זוגי. אוננות יכולה לשמש כדי לשפר את חיי המין של אחד, לא להחליף אותו. אוננות צריכה לשמש במתינות, ולא צריכה להיות צורה בלעדית של הנאה מינית או סיפוק.

אם אתה חדש באוננות או אפילו אם אתה עושה את זה כבר זמן מה, חשוב לדעת שזה נורמלי וטבעי לחלוטין. חשוב להרגיש בנוח עם עצמך ועם גופך ולחקור את הרצונות שלך בסביבה בטוחה. חשוב לזכור שאין דרך אחת לאונן ולהתנסות בתנוחות וטכניקות שונות כדי למצוא את מה שמתאים לך.

אוננות הפכה לפחות טאבו, והיא מוכרת יותר ויותר כדרך בריאה לחקור את המיניות שלך ולשחרר מתח מיני. למרות התפיסה הרווחת, אוננות יכולה לספק מספר יתרונות פיזיים, רגשיים ופסיכולוגיים שיכולים לשפר את בריאותך הכללית ורווחתך.

IFA: לחקור את היופי המגוון של פנינה צפונית של ישראל

בין הים התיכון להר הכרמל, שוכנת העיר התוססת והמגוונת חיפה בישראל. חיפה, הידועה כעיר השלישית בגודלה במדינה, מתגאה במשמעות תרבותית, היסטורית…

IFA: לחקור את היופי המגוון של פנינה צפונית של ישראל

לחקור את העולם המסקרן של פטישי מין

תשוקה מינית והנאה מינית היו נושא של קסם במשך מאות שנים. מתרבויות עתיקות ועד ימינו, חקר המיניות האנושית היה מקור מתמיד…

לחקור את העולם המסקרן של פטישי מין

ondoms: מדריך מקיף ליעילותם, סוגיהם ויתרונותיהם

בחברה של היום, בריאות מינית והגנה הפכו לנושאים חיוניים שנדונים, מקודמים ומקדמים ללא הרף. אמנם ישנן צורות שונות של אמצעי מניעה…

ondoms: מדריך מקיף ליעילותם, סוגיהם ויתרונותיהם