בלוג סקס capolicycenter

בלוג סקס capolicycenter > סיפורי סקס > האם אוננות יכולה לעזור לשפר את הבריאות הכללית שלך?

האם אוננות יכולה לעזור לשפר את הבריאות הכללית שלך?

האם אוננות יכולה לעזור לשפר את הבריאות הכללית שלך?

אוננות היא כבר מזמן נושא טאבו, שכמעט ולא מדברים עליו בגלל שהוא נתפס כ"חוסר ערך" או אפילו נתפס כמשהו שצריך להזעיף פנים. אבל המציאות היא שלאוננות יש יתרונות רבים שיכולים לשפר את הבריאות הכללית שלך. ראשית, בואו נענה על השאלה: מהי אוננות? אוננות היא פעולה של נגיעה עצמית לצורך עוררות או סיפוק מיני. זה יכול להיעשות באמצעות גירוי עצמי של איברי המין או אזורים ארוגניים אחרים, כגון הישבן, הפטמות, וחלקים אחרים של הגוף.

לאוננות יכולים להיות יתרונות פיזיים, רגשיים ופסיכולוגיים. זה יכול לעזור להקל על מתח, מתח ולחץ שאולי הצטברו במהלך היום. זה יכול גם לשפר את מצב הרוח, תחושת הרווחה, הבהירות והריכוז. מחקרים הראו גם כי אוננות יכולה להיות מועילה להפחתת הסיכון לסוגים מסוימים של סרטן אצל נשים ותיאוריה לעשות את אותו הדבר עבור גברים. אוננות מגבירה את הורמוני המין בגוף ומסייעת בניהול רמות טסטוסטרון פעילות יתר. זה גם יכול לעזור לווסת הורמונים שיכולים לגרום לאי שקט, שינויים במצב הרוח וכאבי ראש.

לאוננות יכולים להיות גם יתרונות פסיכולוגיים. זה יכול לעזור לנהל תחושות של בידוד, חרדה, ודיכאון, כפי שהוא משחרר אנדורפינים שיכולים לעזור לאדם להירגע ולהרגיש טוב יותר. זה גם יכול לעזור לאנשים לאתגר את כל הדעות הקדומות שיש להם על מין הנובעות מלחץ חברתי או אמונות דתיות, ומאפשר להם ללכת בדרך שלהם ואת הרצונות.

אוננות גם מסייעת לקדם הבנה טובה יותר של המיניות של האדם בכך שהיא מאפשרת לאדם להציג ולחקור את גופו בסביבה נוחה ובטוחה. זה יכול לספק תובנה כיצד הגוף שלהם מגיב לגירויים שונים, והוא יכול לספק טיפים ועצות כיצד להביא הנאה לבן הזוג שלך במהלך פעילויות מיניות.

חשוב לציין כי אוננות לא צריכה להחליף מין זוגי. אוננות יכולה לשמש כדי לשפר את חיי המין של אחד, לא להחליף אותו. אוננות צריכה לשמש במתינות, ולא צריכה להיות צורה בלעדית של הנאה מינית או סיפוק.

אם אתה חדש באוננות או אפילו אם אתה עושה את זה כבר זמן מה, חשוב לדעת שזה נורמלי וטבעי לחלוטין. חשוב להרגיש בנוח עם עצמך ועם גופך ולחקור את הרצונות שלך בסביבה בטוחה. חשוב לזכור שאין דרך אחת לאונן ולהתנסות בתנוחות וטכניקות שונות כדי למצוא את מה שמתאים לך.

אוננות הפכה לפחות טאבו, והיא מוכרת יותר ויותר כדרך בריאה לחקור את המיניות שלך ולשחרר מתח מיני. למרות התפיסה הרווחת, אוננות יכולה לספק מספר יתרונות פיזיים, רגשיים ופסיכולוגיים שיכולים לשפר את בריאותך הכללית ורווחתך.

ברוכים הבאים לעולם של דירות דיסקרטיות: לחקור את המשמעות ההיסטורית והתרבותית של מרחבים מסורתיים אלה

המילה דירה דיסקרטית מעוררת במוח דימוי מפוקפק מסוים: תריסים צבועים בצעקנות, תאורה רכה אך מעושנת ודמויות מסתוריות העוסקות בפעילות פרטית. אבל…

ברוכים הבאים לעולם של דירות דיסקרטיות: לחקור את המשמעות ההיסטורית והתרבותית של מרחבים מסורתיים אלה

מצא את נערת הליווי האידיאלית שלך לכל אירוע

תשכחו מהימים שבהם להיות עם נערת ליווי היה טאבו. כיום, לצאת לדייט עם נערת ליווי היא דבר שבשגרה ודרך נהדרת ליהנות…

מצא את נערת הליווי האידיאלית שלך לכל אירוע

נערות ליווי: תפקידן של עובדות

נערות ליווי: תפקידן של עובדות מין בעולם המודרני נערות ליווי, המכונות לעתים נערות ליווי, הן נשים המציעות שירותי מין בתשלום ללקוחות.…

נערות ליווי: תפקידן של עובדות