בלוג סקס capolicycenter

בלוג סקס capolicycenter > סיפורי סקס > המיניות של גבר במזל בתולה

המיניות של גבר במזל בתולה

המיניות של גבר במזל בתולה

זכר בתולה הוא אחד המזלות המעניינים ביותר מבחינת המיניות. הוא יצור מסתורי שלעתים קרובות הוא קצת ביישן ומאופק, אבל מתחת לפני השטח יש לו צד עמוק ומלא תשוקה.

הגברים במזל בתולה ידועים כמלאי תשוקה בכל הנוגע למערכות יחסים ויכולים להיות נאמנים מאוד לבנות זוגן. הם נוטים למדי למערכות יחסים עמוקות ומחויבות והם טובים מאוד בתקשורת הצרכים והרצונות שלהם לבנות זוגם.
 כשזה מגיע לתשוקות המיניות שלו, זכר בתולה הוא לעתים קרובות די ספציפי ומפורט במה שהוא רוצה. הוא אוהב לקחת את הזמן שלו כדי להעריך את הדברים הקטנים והוא די אוהב משחק מקדים.
 חוש המישוש והתשוקה שלו לאינטימיות הם לעתים קרובות חזקים למדי ויכולים לקחת את מערכת היחסים הרומנטית לרמה עמוקה יותר. לעתים קרובות הוא אוהב להראות לבת זוגו שאכפת לו דרך הקשר הפיזי שהם יכולים לחלוק.

 גבר במזל בתולה הוא יצור של הרגל ושגרה, ולכן קל להתפתות לאופיו הרגוע והצפוי יותר. לעתים קרובות הוא יעדיף מסגרות ופעילויות שמרניות, כמו ללכת לתיאטרון או ליהנות מארוחת ערב נחמדה בחוץ, בניגוד לחיי הלילה הרועשים יותר שחלק מהשלטים האחרים עשויים ליהנות מהם. כדי באמת להביא לידי ביטוי את הצד הפנימי הנלהב והפרוע שלו, את האישה להפתיע אותו מדי פעם עם משהו חדש ובלתי צפוי.

אם בחורה רוצה להפתיע גבר במזל בתולה, אולי כדאי לשקול להזמין לבילוי נערות ליווי מ megaladys.com

.
גבר במזל בתולה צפוי לזרום עם שלישיה עם בת הזוג ותוספת הריגוש של נערת הליווי. זוהי יכולה להיות חוויה מרגשת עבור שני בני הזוג. בסופו של יום, המיניות של זכר בתולה היא לפעמים בגדר תעלומה מוחלטת, וקשה לצפות אותה מראש אבל היא יכולה להיות מתגמלת להפליא. ללמוד להבין באמת מה מניע אותו ולהראות לו שאתם מוכנים למלא את רצונותיו יכולים ליצור חיבור עמוק יותר ביניכם.

ההיסטוריה והתרגול של הטנטרה: דרך היסטורית ורוחנית של הארה

https://www.locoval.com/ פורטל מומלץ טנטרה היא תרגול רוחני ייחודי המשלב אלמנטים שונים, כולל מדיטציה, יוגה וטקסים, במטרה להתעלות מעל הגבולות הפיזיים, הנפשיים…

ההיסטוריה והתרגול של הטנטרה: דרך היסטורית ורוחנית של הארה

פנטזיות ארוטיות: הבנה וביטוי של הרצונות המיניים שלך

האם יש לך פנטזיות מיניות שמשאירות אותך בתחושה של עוררות, עוררות, או אפילו סתם סקרנות? מה עוד, האם אתה מוצא את…

פנטזיות ארוטיות: הבנה וביטוי של הרצונות המיניים שלך

בגידה במערכות יחסים: כיצד לזהות ולתקן את הנזק

בגידה במערכות יחסים יכולה ללבוש צורות רבות, החל מפרשיות רגשיות ועד בגידה פיזית, והיא יכולה להיות אחת החוויות הקשות והכואבות ביותר…

בגידה במערכות יחסים: כיצד לזהות ולתקן את הנזק