בלוג סקס capolicycenter

בלוג סקס capolicycenter > סיפורי סקס > אישה שבטוחה בעצמה וגאה בתווי הגוף שלה.

אישה שבטוחה בעצמה וגאה בתווי הגוף שלה.

אישה שבטוחה בעצמה וגאה בתווי הגוף שלה.

אני אוהב אישה שבטוחה בעצמה וגאה בתווי הגוף שלה. היא לא חייבת להיות רזה, אם כי אני מעדיף אישה עם גזרה רזה. הגוף שלה צריך להיות קימורים – שלל עגול, ירכיים מפותלות וחזה בגודל בינוני. השדיים שלה צריכים להיות מלאים, רכים וזקופים. נשים כאלו עושות אותי חרמן.

אני גם אוהב שיער ארוך וזורם שגולש במורד גבה. אני מעדיף שיער כהה, אבל זה לא חייב להיות. אני פשוט אוהבת גוון של חום, שחור או בלונד בהיר. אני גם מוצאת נשים עם צבעי שיער בולטים – כמו בלונד תות או בלונד דבש – כדבר די מושך.

האזור שהכי חשוב לי כשמדובר באישה שאני אוהב הוא כמובן הכס שלה, בעיקר כאשר מדובר בנערות ליווי. אני מעדיף אישה עם אזור מגולח או שעווה שם למטה. אני מוצא שזה יותר אסתטי בהשוואה לנרתיק לא מגולח. אני אוהב לראות בבירור את האזור הפרטי שלה בזמן סקס ולא רוצה להרגיש שום סוג של ערפול בזמן שאני בוחן את הגוף שלה עם הידיים שלי. ולכן לא רוצה שערות שיסתירו לי. זה חשוב לי מאוד כאשר אני בוחר נערות ב https://www.sexy1.co.il

אני אוהב אישה עם גוף חלק ואני פראייר לאוזן מנוקבת, כפתור בטן, או אפילו אישה עם כמה קעקועים. אני חושב שאישה צריכה להראות את הגוף שלה בגאווה. אישה עם גוף סקסי וגישה בטוחה בעצמה היא ממש מדליקה עבורי.

היכולת להעריך יופי של אישה עם הידיים שלי היא גם הדלקה בשבילי. אני מוצא את הקימורים של גוף האישה להיות אטרקטיבי להפליא. אני אוהב להרגיש את עורה של אישה כשאני מעביר את ידיי לאורך גופה – מהכתפיים שלה למותניים שלה לישבן ואז לאזור שבין רגליה.

אני מעריצה אישה עם הליכה סקסית וקול מחניק. אני אוהבת כשהיא מדברת אלי בקול עמוק וגרוני. זה מעביר צמרמורת בעמוד השדרה שלי. אישה שיודעת להקניט ולפתות אותי יכולה לעורר אותי מאוד.

בסך הכל, אני נמשך לנשים בטוחות בעצמן שגאות בגוף שלהן ולא מפחדות להשוויץ בו. בנוסף, אישה שיודעת לפלרטט ולפתות היא הדלקה מוחלטת עבורי.

ההיסטוריה והתרגול של הטנטרה: דרך היסטורית ורוחנית של הארה

https://www.locoval.com/ פורטל מומלץ טנטרה היא תרגול רוחני ייחודי המשלב אלמנטים שונים, כולל מדיטציה, יוגה וטקסים, במטרה להתעלות מעל הגבולות הפיזיים, הנפשיים…

ההיסטוריה והתרגול של הטנטרה: דרך היסטורית ורוחנית של הארה

פנטזיות ארוטיות: הבנה וביטוי של הרצונות המיניים שלך

האם יש לך פנטזיות מיניות שמשאירות אותך בתחושה של עוררות, עוררות, או אפילו סתם סקרנות? מה עוד, האם אתה מוצא את…

פנטזיות ארוטיות: הבנה וביטוי של הרצונות המיניים שלך

בגידה במערכות יחסים: כיצד לזהות ולתקן את הנזק

בגידה במערכות יחסים יכולה ללבוש צורות רבות, החל מפרשיות רגשיות ועד בגידה פיזית, והיא יכולה להיות אחת החוויות הקשות והכואבות ביותר…

בגידה במערכות יחסים: כיצד לזהות ולתקן את הנזק