בלוג סקס capolicycenter

בלוג סקס capolicycenter > סיפורי סקס > מהי נערת ליווי

מהי נערת ליווי

מהי נערת ליווי
נערת ליווי היא עובדת מין שנשכרת על ידי לקוח לביצוע שירותי מין. בדרך כלל היא עובדת במסגרת פרטית ואינה עובדת כחלק מבית בושת. היא נשכרת דרך סוכנות והלקוח יוצר איתה קשר באמצעות מספר טלפון או אתר אינטרנט כדי להסדיר את האירוסין שלה. ברוב המקרים ההתקשרות יכולה לנוע בין שעה לסוף שבוע. המחיר המדויק מוסכם בין המלווה ללקוח. ניתן לחייב את המלווה לפי שעה, או שהיא יכולה להציע עסקאות חבילה משתלמות לשעות ארוכות יותר של אירוסין.
מחקרים שבחנו פרסום שירותי  ליווי באתרים כמו https://www.phuketescortgirls.com/  (Castle and Lee 2008) או פרסום ליווי לגברים הומוסקסואלים (Parsons et al. 2004; Pruitt and Krull 2010) התמקדו בניתוח תוכן. מתודולוגיה זו מסתמכת על ספירת מילים ויכולה להוציא את משמעותן מהקשרן. החוקרת סברה כי הדבר יגביל את היכולת לבחון את ההבניה הדיסקורסיבית של נערות ליווי כאובייקטים מיניים ואת הקשר שלהן לביקוש המגדרי למפגשים מיניים מסחריים.
נערות הליווי המפורסמות בפרסומות אלה הן בעלות אופי מיני גבוה, אך הן גם מציגות את עצמן כנשים נחשקות. החפצה מינית זו מתחזקת על ידי שימוש בטרמינולוגיה הקשורה למין, כגון "חם" ו"מתוק". בנוסף, השימוש בתמונות עירום וחצי עירום הוא תכונה נפוצה ברוב הפרסומות.
בעוד אוצר המילים והדימויים הקשורים למין בפרסומות אלה מקדמים תשוקה מינית, הם אינם מרמזים בהכרח על כך שכל הלקוחות יעסקו באקט מיני. למעשה, רוב המלווים טוענים כי תפקידם הוא לספק הנאה הן נפשית והן פיזית, וזה יכול לכלול פעילויות אחרות מלבד מין. לדוגמה, רוב נערות הליווי יפרסמו שירותי עיסוי, וחלקן אף טוענות שהן מסוגלות לספק את 'חווית החברה' או GFE.

ההיסטוריה והתרגול של הטנטרה: דרך היסטורית ורוחנית של הארה

https://www.locoval.com/ פורטל מומלץ טנטרה היא תרגול רוחני ייחודי המשלב אלמנטים שונים, כולל מדיטציה, יוגה וטקסים, במטרה להתעלות מעל הגבולות הפיזיים, הנפשיים…

ההיסטוריה והתרגול של הטנטרה: דרך היסטורית ורוחנית של הארה

פנטזיות ארוטיות: הבנה וביטוי של הרצונות המיניים שלך

האם יש לך פנטזיות מיניות שמשאירות אותך בתחושה של עוררות, עוררות, או אפילו סתם סקרנות? מה עוד, האם אתה מוצא את…

פנטזיות ארוטיות: הבנה וביטוי של הרצונות המיניים שלך

בגידה במערכות יחסים: כיצד לזהות ולתקן את הנזק

בגידה במערכות יחסים יכולה ללבוש צורות רבות, החל מפרשיות רגשיות ועד בגידה פיזית, והיא יכולה להיות אחת החוויות הקשות והכואבות ביותר…

בגידה במערכות יחסים: כיצד לזהות ולתקן את הנזק