בלוג סקס capolicycenter

בלוג סקס capolicycenter > סיפורי סקס > מירב נערת ליווי מצפון הארץ

מירב נערת ליווי מצפון הארץ

מירב נערת ליווי מצפון הארץ

הדרך שלי לעבודה בשירותי ליווי בצפון

אהלן מאמי טוב שבאת אל האתר capolicycenter.org, אז מה נשמע? אני לייה שלושים וחמש וכאן אפרסם את הדרך שלי שמספרת מדוע נהייתי לאישה שאני היום . זה סיפור שאותו לא מסרתי בכלל וכעת אני אעשה זאת בשבילכם כמו שלא עשיתי מעולם. זהו לא יהיה כתבה מרגשת , לא תמצאי באתר הזה סיפורי מין מדליקים וכו. בהנחה ואתם בעניין של סיפורי פנטזיות, אפשרי לעיין בכל הפרסומים פה באתר.

הצהרת אתר capolicycenter.org

חובתינו לומר שאנו לא מאיצים אף מישהי לעסוק כנערת ליווי והכתבה שלפניכם הינה אינפורמטיבית חד וחלק

זה משהו מקורי שעברתי בשבע שנים שעברו. שבוע הבא אהפוך לבת שלושים וחמש, ואני נערת ליווי כמעט שבעה שנים מהיותי בגיל עשרים ושמונה. עבודה בתור נערת ליווי בתקופה של שבעה שנים זה די ויותר זמן כמובן כדי שיתאפשר לי להסביר איך זאת לעבוד במשרד ליווי בצורה מדוייקת בסתירה מהכתבות התעמולתיות שמציגות את תחום נערות הליווי כמלאכה לא מוסרית שעליה לסור מעולמינו מידית.
התכלית המעמיקה שדחפה אותי לשנות את המשרה לפני שלי היא לרוב ממונית. במשלח יד הקודם שלי עשיתי 2144 שקלים בשבוע .להכניס שכר של 2144 שקלים כל שבוע עבודה זהו המון יש מצב בשביל לחיות טוב עם זאת זה כלום בניגוד לרווחים בשירותי זנות שם אפשרי להכניס 77875 שח במשך חודש בודד !!!

ההיסטוריה והתרגול של הטנטרה: דרך היסטורית ורוחנית של הארה

https://www.locoval.com/ פורטל מומלץ טנטרה היא תרגול רוחני ייחודי המשלב אלמנטים שונים, כולל מדיטציה, יוגה וטקסים, במטרה להתעלות מעל הגבולות הפיזיים, הנפשיים…

ההיסטוריה והתרגול של הטנטרה: דרך היסטורית ורוחנית של הארה

פנטזיות ארוטיות: הבנה וביטוי של הרצונות המיניים שלך

האם יש לך פנטזיות מיניות שמשאירות אותך בתחושה של עוררות, עוררות, או אפילו סתם סקרנות? מה עוד, האם אתה מוצא את…

פנטזיות ארוטיות: הבנה וביטוי של הרצונות המיניים שלך

בגידה במערכות יחסים: כיצד לזהות ולתקן את הנזק

בגידה במערכות יחסים יכולה ללבוש צורות רבות, החל מפרשיות רגשיות ועד בגידה פיזית, והיא יכולה להיות אחת החוויות הקשות והכואבות ביותר…

בגידה במערכות יחסים: כיצד לזהות ולתקן את הנזק