בלוג סקס capolicycenter

בלוג סקס capolicycenter > סיפורי סקס > רשינת המזונות המעוררים

רשינת המזונות המעוררים

רשינת המזונות המעוררים

למזון וליבידו יש קשר הדוק. אכילת סוגי המזון הנכונים יכולה לשפר מאוד את החשק המיני ולספק דחיפה נחוצה מאוד בביצועים המיניים לגברים קשישים.  מרימונים ועד שוקלוד מריר, הנה כמה מזונות הידועים בעולם כדי לשפר את החשק המיני. מזונות שהומלצו על ידי הנערות הסקסיות של סוכנות livejasminsexclub.com

1. רימונים: הרימונים עשירים בנוגדי חמצון המסייעים להגביר את זרימת הדם בכל הגוף, כולל הפין, שהוא המפתח לזקפה. הם גם אמרו להגביר את זרימת החמצן, אשר מסייע עם סיבולת במהלך יחסי מין.

2. אגוזים: אגוזים, כולל שקדים, אגוזי מלך ואגוזי מקדמיה, עשירים בחומצות אמינו המסייעות להגביר את זרימת הדם לזקפה טובה יותר. הם גם האמינו לעזור הורמוני טסטוסטרון אשר להגביר את החשק המיני.

3. צדפות: צדפות תמיד נתפסו כאפרודיזיאק וזה בגלל שהן עשירות מאוד באבץ, מינרל חשוב לייצור הורמונים מוגבר. כמו כן, רמות טסטוסטרון מוגברות לעזור להניע את החשק המיני.

4. תאנים: תאנים הן מקור טבעי לחומצות אמינו שיכולות לסייע בהגברת זרימת הדם ובהרחבת כלי הדם לתפקוד טוב יותר של הזקפה. הם מכילים גם phytoestrogens, המסייע רמות הטסטוסטרון.

5. אבוקדו: אבוקדו נהדר לשיפור זרימת הדם והביצועים שלו, שכן הוא עשיר בנוגדי חמצון ובשומנים בריאים. הם מכילים גם מינרלים וויטמינים חיוניים החשובים לבריאות המינית.

6. שוקולד מריר: שוקולד מריר נהדר לליבידו ולביצועי מין מכיוון שהוא עוזר לשחרר אנדורפינים וליצור תחושה של עוררות והתרגשות. הוא גם ארוז עם מינרלים חיוניים המסייעים להגדיל את רמות הטסטוסטרון.

אכילת שילוב של מזונות אלה המגבירים את החשק המיני היא דרך בטוחה להפיק את המרב מחיי המין שלך. אז נסו אותם ותיהנו מההשפעות ארוכות הטווח שזה יכול להביא עבורכם ועבור בת הזוג שלכם! ואם אין לכם בת זוג, תמיד יש נערות ליווי ברמת גן 

IFA: לחקור את היופי המגוון של פנינה צפונית של ישראל

בין הים התיכון להר הכרמל, שוכנת העיר התוססת והמגוונת חיפה בישראל. חיפה, הידועה כעיר השלישית בגודלה במדינה, מתגאה במשמעות תרבותית, היסטורית…

IFA: לחקור את היופי המגוון של פנינה צפונית של ישראל

לחקור את העולם המסקרן של פטישי מין

תשוקה מינית והנאה מינית היו נושא של קסם במשך מאות שנים. מתרבויות עתיקות ועד ימינו, חקר המיניות האנושית היה מקור מתמיד…

לחקור את העולם המסקרן של פטישי מין

ondoms: מדריך מקיף ליעילותם, סוגיהם ויתרונותיהם

בחברה של היום, בריאות מינית והגנה הפכו לנושאים חיוניים שנדונים, מקודמים ומקדמים ללא הרף. אמנם ישנן צורות שונות של אמצעי מניעה…

ondoms: מדריך מקיף ליעילותם, סוגיהם ויתרונותיהם