בלוג סקס capolicycenter

בלוג סקס capolicycenter > סיפורי סקס > 5 דרכים שבהן אוננות יכולה לעזור לשפר את חייך ואת רווחתך

5 דרכים שבהן אוננות יכולה לעזור לשפר את חייך ואת רווחתך

5 דרכים שבהן אוננות יכולה לעזור לשפר את חייך ואת רווחתך

כשמדובר בהנאה מינית, אוננות היא אחד הכלים היעילים ביותר. אוננות, הפעולה של גירוי איברי המין של האדם להנאתו, מתעלמים לעתים קרובות או נתפסים כטאבו בחברות רבות. עם זאת, זה למעשה חלק טבעי של הביטוי המיני שלנו. לא רק שזה בטוח לחלוטין ובריא, אבל מחקרים אחרונים מצביעים על כך שזה יכול להיות בעל השפעה חיובית על הרווחה הרגשית והפיזית שלנו. הנה 5 דרכים שבהן אוננות יכולה לעזור לשפר את חייך ואת רווחתך:

1. הפגת מתח

לאוננות יכולה להיות השפעה משמעותית על רמות הלחץ. במהלך האורגזמה, הגוף משחרר אנדורפינים, שהם נוירוטרנסמיטורים משפרי מצב רוח שיכולים לגרום לנו להרגיש רגועים ונינוחים. לא רק שזה יכול להפחית את רמות הלחץ היומיומיות, אלא זה גם יכול לעזור לנו להתמודד עם מצבים מאתגרים.

2. שינה משופרת

לאחר אורגזמה, הגוף שלנו פונה באופן טבעי למצב רגוע. זה יכול להועיל למי שסובל מנדודי שינה או קשיי שינה. אוננות יכולה לספק לנו תחושה של רוגע ונינוחות שיכולה לעזור לנו להירדם מהר יותר ועמוק יותר.

3. הערכה עצמית משופרת

לעינוג עצמי יכולה להיות השפעה חיובית על ההערכה העצמית שלנו. זוהי דרך בריאה לבטא את המיניות שלנו ולתת לעצמנו הנאה מבלי להסתמך על אף אחד אחר. זה יכול לעזור לנו להרגיש בטוחים ומועצמים יותר בתחומים אחרים של חיינו.

4. סקס מספק יותר

אוננות יכולה לעזור להפוך את המין למהנה יותר. הכרת הגוף שלנו והבנה מה מסב לנו הנאה יכולה להקל עלינו לתקשר עם בני הזוג שלנו. זה יכול להפוך את המין למספק ומהנה יותר עבור שני הצדדים.
jrparlor.com

5. שיכוך כאבים

אוננות יכולה לשמש גם כצורה של הקלה טבעית בכאב. במהלך האורגזמה, הגוף משחרר אנדורפינים, אשר יכולים להפחית את תחושות הכאב ולעזור לנו להרגיש רגועים יותר. זה יכול להועיל לאנשים הסובלים מכאב כרוני או כאבים וכאבים כלליים.

בסך הכל, אוננות היא דרך בריאה וטבעית לבטא את המיניות שלנו ולגרום לעצמנו הנאה. לא רק שזה יכול לספק לנו הפגת מתח והערכה עצמית משופרת, אבל זה יכול גם להפוך את המין מהנה יותר ואפילו לספק הקלה טבעית בכאב. לקיחת הזמן לחקור את הגוף שלנו יכולה להיות השפעה חיובית על חיינו ולהועיל לרווחתנו הפיזית והנפשית.

לגלות את היופי והמגוון של העיר חיפה: פנינה נסתרת בישראל

כשאנשים חושבים על ביקור בישראל, ערים אייקוניות כמו ירושלים, תל אביב וים המלח עולות לעתים קרובות בראש. עם זאת, יש עיר…

לגלות את היופי והמגוון של העיר חיפה: פנינה נסתרת בישראל

קונדומים: ההגנה החיונית לפעילות מינית בטוחה ואחראית

השימוש בקונדומים נפוץ כבר מאות שנים, והוא ממשיך להיות אמצעי המניעה הפופולרי ביותר בעולם. נדן דק ונמתח זה היה מצרך עיקרי…

קונדומים: ההגנה החיונית לפעילות מינית בטוחה ואחראית

עולמן של נערות ליווי: לחקור את התעשייה ולנפץ תפיסות שגויות נפוצות

נערות ליווי קיימות כבר מאות שנים, אך התעשייה עדיין אפופה מסתורין וטאבו. למרות היותו מקצוע לגיטימי במדינות רבות, נערות ליווי הן…

עולמן של נערות ליווי: לחקור את התעשייה ולנפץ תפיסות שגויות נפוצות