בלוג סקס capolicycenter

בלוג סקס capolicycenter > סיפורי סקס > 5 דרכים שבהן אוננות יכולה לעזור לשפר את חייך ואת רווחתך

5 דרכים שבהן אוננות יכולה לעזור לשפר את חייך ואת רווחתך

5 דרכים שבהן אוננות יכולה לעזור לשפר את חייך ואת רווחתך

כשמדובר בהנאה מינית, אוננות היא אחד הכלים היעילים ביותר. אוננות, הפעולה של גירוי איברי המין של האדם להנאתו, מתעלמים לעתים קרובות או נתפסים כטאבו בחברות רבות. עם זאת, זה למעשה חלק טבעי של הביטוי המיני שלנו. לא רק שזה בטוח לחלוטין ובריא, אבל מחקרים אחרונים מצביעים על כך שזה יכול להיות בעל השפעה חיובית על הרווחה הרגשית והפיזית שלנו. הנה 5 דרכים שבהן אוננות יכולה לעזור לשפר את חייך ואת רווחתך:

1. הפגת מתח

לאוננות יכולה להיות השפעה משמעותית על רמות הלחץ. במהלך האורגזמה, הגוף משחרר אנדורפינים, שהם נוירוטרנסמיטורים משפרי מצב רוח שיכולים לגרום לנו להרגיש רגועים ונינוחים. לא רק שזה יכול להפחית את רמות הלחץ היומיומיות, אלא זה גם יכול לעזור לנו להתמודד עם מצבים מאתגרים.

2. שינה משופרת

לאחר אורגזמה, הגוף שלנו פונה באופן טבעי למצב רגוע. זה יכול להועיל למי שסובל מנדודי שינה או קשיי שינה. אוננות יכולה לספק לנו תחושה של רוגע ונינוחות שיכולה לעזור לנו להירדם מהר יותר ועמוק יותר.

3. הערכה עצמית משופרת

לעינוג עצמי יכולה להיות השפעה חיובית על ההערכה העצמית שלנו. זוהי דרך בריאה לבטא את המיניות שלנו ולתת לעצמנו הנאה מבלי להסתמך על אף אחד אחר. זה יכול לעזור לנו להרגיש בטוחים ומועצמים יותר בתחומים אחרים של חיינו.

4. סקס מספק יותר

אוננות יכולה לעזור להפוך את המין למהנה יותר. הכרת הגוף שלנו והבנה מה מסב לנו הנאה יכולה להקל עלינו לתקשר עם בני הזוג שלנו. זה יכול להפוך את המין למספק ומהנה יותר עבור שני הצדדים.
jrparlor.com

5. שיכוך כאבים

אוננות יכולה לשמש גם כצורה של הקלה טבעית בכאב. במהלך האורגזמה, הגוף משחרר אנדורפינים, אשר יכולים להפחית את תחושות הכאב ולעזור לנו להרגיש רגועים יותר. זה יכול להועיל לאנשים הסובלים מכאב כרוני או כאבים וכאבים כלליים.

בסך הכל, אוננות היא דרך בריאה וטבעית לבטא את המיניות שלנו ולגרום לעצמנו הנאה. לא רק שזה יכול לספק לנו הפגת מתח והערכה עצמית משופרת, אבל זה יכול גם להפוך את המין מהנה יותר ואפילו לספק הקלה טבעית בכאב. לקיחת הזמן לחקור את הגוף שלנו יכולה להיות השפעה חיובית על חיינו ולהועיל לרווחתנו הפיזית והנפשית.

ההיסטוריה והתרגול של הטנטרה: דרך היסטורית ורוחנית של הארה

https://www.locoval.com/ פורטל מומלץ טנטרה היא תרגול רוחני ייחודי המשלב אלמנטים שונים, כולל מדיטציה, יוגה וטקסים, במטרה להתעלות מעל הגבולות הפיזיים, הנפשיים…

ההיסטוריה והתרגול של הטנטרה: דרך היסטורית ורוחנית של הארה

פנטזיות ארוטיות: הבנה וביטוי של הרצונות המיניים שלך

האם יש לך פנטזיות מיניות שמשאירות אותך בתחושה של עוררות, עוררות, או אפילו סתם סקרנות? מה עוד, האם אתה מוצא את…

פנטזיות ארוטיות: הבנה וביטוי של הרצונות המיניים שלך

בגידה במערכות יחסים: כיצד לזהות ולתקן את הנזק

בגידה במערכות יחסים יכולה ללבוש צורות רבות, החל מפרשיות רגשיות ועד בגידה פיזית, והיא יכולה להיות אחת החוויות הקשות והכואבות ביותר…

בגידה במערכות יחסים: כיצד לזהות ולתקן את הנזק