בלוג סקס capolicycenter

בלוג סקס capolicycenter > סיפורי סקס > 5 פטישי מין יוצאי דופן שעשויים להפתיע אותך

5 פטישי מין יוצאי דופן שעשויים להפתיע אותך

5 פטישי מין יוצאי דופן שעשויים להפתיע אותך

בדיוק כשחשבתם ששמעתם הכל, יש אנשים שמותחים את גבולות ההנאה המינית עם פטישים יוצאי דופן. פטישים אלה, המוגדרים כ"עיסוק או התקשרות חריגים או אובססיביים", יכולים לנוע בין היפה לביזאר. בואו נחקור כמה מפטישי המין יוצאי הדופן ביותר הנהוגים כיום.

קראש פטיש

פטיש זה כרוך בריגוש מיני מחפצים מוחצים, בדרך כלל מתחת לרגליים. זה יכול להיות מגוון רחב של חפצים, כמו פריטי מזון, חרקים או בעלי חיים קטנים. זה אולי נשמע דוחה, אבל פטיש זה פופולרי מספיק כדי לקבל פינה משלו של האינטרנט.

פטיש לרגליים

פטיש עתיק יומין זה כרוך בקיבעון מיני על כפות הרגליים, בין אם בצורה של חקירה פיזית או פשוט התפעלות מהן. חלקם עשויים אפילו ליהנות מפעולת הסגידה לרגליים, שיכולה לכלול עיסויים, נשיקות או ליקוקים.

סלירופיליה

סלירופיליה היא הפטיש ללכלך דברים או לעשות בלגן. זה יכול לנוע בין נגיעה או שפשוף לכלוך על בגדים או עור לפעולות מלאות ומבולגנות כמו היאבקות בבוץ או חזירות על מזונות.

מציצנות

מציצנות היא ללא ספק אחד הפטישים הנפוצים יותר, אבל זה עדיין יוצא דופן. זה כרוך בלהתחיל לצפות במישהו בלי שהוא ידע. זה יכול להיות או להציץ דרך חלון או לצפות בצילומים מוקלטים.

קשירה

שעבוד אהוב בחדר השינה, הוא פטיש לריסון פיזי. הוא משמש לעתים קרובות כחלק ממשחק מקדים או שליטה ושליטה. מי ש"בעניין" עשוי ליהנות מלהיות מאופק, מאופק או שניהם.

עולם פטישי המין יוצא הדופן יכול להיות מוזר ומרתק. מן הסטנדרטי למדי כדי מעורפל לחלוטין, זה יכול להיות לעתים קרובות קשה לעמוד בקצב. למי שמחפש לחקור את המיניות שלו, חשוב להתנסות בצורה בטוחה ואתית. כדי להתחיל, חקור את תחומי העניין שלך ביסודיות כדי לוודא שאתה נוקט בכל אמצעי הבטיחות הדרושים.

ההיסטוריה והתרגול של הטנטרה: דרך היסטורית ורוחנית של הארה

https://www.locoval.com/ פורטל מומלץ טנטרה היא תרגול רוחני ייחודי המשלב אלמנטים שונים, כולל מדיטציה, יוגה וטקסים, במטרה להתעלות מעל הגבולות הפיזיים, הנפשיים…

ההיסטוריה והתרגול של הטנטרה: דרך היסטורית ורוחנית של הארה

פנטזיות ארוטיות: הבנה וביטוי של הרצונות המיניים שלך

האם יש לך פנטזיות מיניות שמשאירות אותך בתחושה של עוררות, עוררות, או אפילו סתם סקרנות? מה עוד, האם אתה מוצא את…

פנטזיות ארוטיות: הבנה וביטוי של הרצונות המיניים שלך

בגידה במערכות יחסים: כיצד לזהות ולתקן את הנזק

בגידה במערכות יחסים יכולה ללבוש צורות רבות, החל מפרשיות רגשיות ועד בגידה פיזית, והיא יכולה להיות אחת החוויות הקשות והכואבות ביותר…

בגידה במערכות יחסים: כיצד לזהות ולתקן את הנזק