בלוג סקס capolicycenter

בלוג סקס capolicycenter > סיפורי סקס > 5 פטישי מין יוצאי דופן שעשויים להפתיע אותך

5 פטישי מין יוצאי דופן שעשויים להפתיע אותך

5 פטישי מין יוצאי דופן שעשויים להפתיע אותך

בדיוק כשחשבתם ששמעתם הכל, יש אנשים שמותחים את גבולות ההנאה המינית עם פטישים יוצאי דופן. פטישים אלה, המוגדרים כ"עיסוק או התקשרות חריגים או אובססיביים", יכולים לנוע בין היפה לביזאר. בואו נחקור כמה מפטישי המין יוצאי הדופן ביותר הנהוגים כיום.

קראש פטיש

פטיש זה כרוך בריגוש מיני מחפצים מוחצים, בדרך כלל מתחת לרגליים. זה יכול להיות מגוון רחב של חפצים, כמו פריטי מזון, חרקים או בעלי חיים קטנים. זה אולי נשמע דוחה, אבל פטיש זה פופולרי מספיק כדי לקבל פינה משלו של האינטרנט.

פטיש לרגליים

פטיש עתיק יומין זה כרוך בקיבעון מיני על כפות הרגליים, בין אם בצורה של חקירה פיזית או פשוט התפעלות מהן. חלקם עשויים אפילו ליהנות מפעולת הסגידה לרגליים, שיכולה לכלול עיסויים, נשיקות או ליקוקים.

סלירופיליה

סלירופיליה היא הפטיש ללכלך דברים או לעשות בלגן. זה יכול לנוע בין נגיעה או שפשוף לכלוך על בגדים או עור לפעולות מלאות ומבולגנות כמו היאבקות בבוץ או חזירות על מזונות.

מציצנות

מציצנות היא ללא ספק אחד הפטישים הנפוצים יותר, אבל זה עדיין יוצא דופן. זה כרוך בלהתחיל לצפות במישהו בלי שהוא ידע. זה יכול להיות או להציץ דרך חלון או לצפות בצילומים מוקלטים.

קשירה

שעבוד אהוב בחדר השינה, הוא פטיש לריסון פיזי. הוא משמש לעתים קרובות כחלק ממשחק מקדים או שליטה ושליטה. מי ש"בעניין" עשוי ליהנות מלהיות מאופק, מאופק או שניהם.

עולם פטישי המין יוצא הדופן יכול להיות מוזר ומרתק. מן הסטנדרטי למדי כדי מעורפל לחלוטין, זה יכול להיות לעתים קרובות קשה לעמוד בקצב. למי שמחפש לחקור את המיניות שלו, חשוב להתנסות בצורה בטוחה ואתית. כדי להתחיל, חקור את תחומי העניין שלך ביסודיות כדי לוודא שאתה נוקט בכל אמצעי הבטיחות הדרושים.

לגלות את היופי והמגוון של העיר חיפה: פנינה נסתרת בישראל

כשאנשים חושבים על ביקור בישראל, ערים אייקוניות כמו ירושלים, תל אביב וים המלח עולות לעתים קרובות בראש. עם זאת, יש עיר…

לגלות את היופי והמגוון של העיר חיפה: פנינה נסתרת בישראל

קונדומים: ההגנה החיונית לפעילות מינית בטוחה ואחראית

השימוש בקונדומים נפוץ כבר מאות שנים, והוא ממשיך להיות אמצעי המניעה הפופולרי ביותר בעולם. נדן דק ונמתח זה היה מצרך עיקרי…

קונדומים: ההגנה החיונית לפעילות מינית בטוחה ואחראית

עולמן של נערות ליווי: לחקור את התעשייה ולנפץ תפיסות שגויות נפוצות

נערות ליווי קיימות כבר מאות שנים, אך התעשייה עדיין אפופה מסתורין וטאבו. למרות היותו מקצוע לגיטימי במדינות רבות, נערות ליווי הן…

עולמן של נערות ליווי: לחקור את התעשייה ולנפץ תפיסות שגויות נפוצות