בלוג סקס capolicycenter

בלוג סקס capolicycenter > סיפורי סקס > 7 פטישי מין ידועים

7 פטישי מין ידועים

7 פטישי מין ידועים

לפעמים זה יכול להיות קשה לדעת אילו פטישים מיניים אתה יכול לחקור כזוג ואילו עשויים להיראות מוזרים מדי או אפילו מחוץ לתחום. הנה שבעה פטישים סקס פופולריים שניתן לחקור באופן פעיל יחד.

תפקידים
משחק תפקידים הוא מצב שבו שני אנשים בוחרים סצנה ומתנהגים בה כאילו הם אנשים שונים. זה יכול לכלול אחות ומטופל, אמן חשפנות ומעריץ שלהם, או אפילו מפגש בין שני חייזרים במסע בין-גלקטי. אתה יכול אפילו להמציא פנטזיות משלך ולחקור אותם יחד.

מזוכיזם ודומיננטיות
מזוכיזם הוא כאשר אחד מבני הזוג חווה הנאה מכאב או השפלה. בן זוג מזוכיסט עשוי ליהנות מפעולות פיזיות כמו מכות, סטירות קלות או לחישה באוזן. דומיננטיות, לעומת זאת, כרוכה בכך שאחד מבני הזוג משתלט על השני בחדר השינה. זה יכול לנוע בין מכות קלות ושימוש בציוד קשירה רך למשחק S&M אינטנסיבי.

סקסי הוט
מציצנות ואקסהיביציוניזם
מציצנות ואקסהיביציוניזם כרוכים בכך שבן הזוג צופה ו/או נצפה ברגעים אינטימיים. מציצנות היא מצב שבו אחד מבני הזוג צופה בשני מתפשט, מענג את עצמו או עוסק בפעילות מינית. אקסהיביציוניזם הוא מצב שבו אחד מבני הזוג נהנה שצופים בו בזמן שהוא עוסק בפעילות מינית.

בליסטרינג ונבגד
Ballbusting ו cuckolding הן שתי פרקטיקות BDSM הכוללות חילופי כוח בין שני אנשים. בליזה היא כאשר בן זוג מזוכיסטי נהנה מהתחושה של מקבל את שק האשכים והאשכים שלהם מכה או ללוש. נבגד הוא כאשר מישהו לוקח את התפקיד של "נבגד" להיות "מושפל" על ידי בן הזוג שלהם מקיים יחסי מין עם מישהו אחר.

משחק אוכל
משחק מזון, הידוע גם בשם sploshing, הוא כאשר שני בני זוג משתמשים במזון או נוזלים כממריץ מיני. זה יכול לכלול מריחת מזון אחד על הגוף של השני, להאכיל אחד את השני, או אפילו לנהל קרבות מזון. ניתן להשתמש גם במזון אכיל וצבע גוף.

משחק אנאלי
משחק אנאלי הוא מצב שבו בני זוג חוקרים זה את האזורים האנאליים של זה בעזרת אצבעות, צעצועים או אפילו הלשון והשפתיים. אקט מיני זה יכול לכלול שימוש בצעצועי סיכה ומין למגוון תחושות.

פטיש לרגליים
לבסוף, פטיש ברגל הוא כאשר למישהו יש עניין מיני בכפות רגליים. זה יכול לנוע בין התפעלות מכפות רגליו של מישהו, ליקוק אותן, עיסוי שלהן או אפילו סגידה להן.

פטישים מיניים אלה יכולים להיות אינטנסיביים יותר עם ניסויים ולגלות מה עובד עבור שני בני הזוג. אתה והשותף שלך יכולים למצוא רמה של אינטנסיביות ששניכם מרגישים איתה בנוח כדי ליצור את האווירה המושלמת לחקור את פטישי המין האלה יחד.

ההיסטוריה והתרגול של הטנטרה: דרך היסטורית ורוחנית של הארה

https://www.locoval.com/ פורטל מומלץ טנטרה היא תרגול רוחני ייחודי המשלב אלמנטים שונים, כולל מדיטציה, יוגה וטקסים, במטרה להתעלות מעל הגבולות הפיזיים, הנפשיים…

ההיסטוריה והתרגול של הטנטרה: דרך היסטורית ורוחנית של הארה

פנטזיות ארוטיות: הבנה וביטוי של הרצונות המיניים שלך

האם יש לך פנטזיות מיניות שמשאירות אותך בתחושה של עוררות, עוררות, או אפילו סתם סקרנות? מה עוד, האם אתה מוצא את…

פנטזיות ארוטיות: הבנה וביטוי של הרצונות המיניים שלך

בגידה במערכות יחסים: כיצד לזהות ולתקן את הנזק

בגידה במערכות יחסים יכולה ללבוש צורות רבות, החל מפרשיות רגשיות ועד בגידה פיזית, והיא יכולה להיות אחת החוויות הקשות והכואבות ביותר…

בגידה במערכות יחסים: כיצד לזהות ולתקן את הנזק