בלוג סקס capolicycenter

בלוג סקס capolicycenter > סיפורי סקס > 7 פטישי מין ידועים

7 פטישי מין ידועים

7 פטישי מין ידועים

לפעמים זה יכול להיות קשה לדעת אילו פטישים מיניים אתה יכול לחקור כזוג ואילו עשויים להיראות מוזרים מדי או אפילו מחוץ לתחום. הנה שבעה פטישים סקס פופולריים שניתן לחקור באופן פעיל יחד.

תפקידים
משחק תפקידים הוא מצב שבו שני אנשים בוחרים סצנה ומתנהגים בה כאילו הם אנשים שונים. זה יכול לכלול אחות ומטופל, אמן חשפנות ומעריץ שלהם, או אפילו מפגש בין שני חייזרים במסע בין-גלקטי. אתה יכול אפילו להמציא פנטזיות משלך ולחקור אותם יחד.

מזוכיזם ודומיננטיות
מזוכיזם הוא כאשר אחד מבני הזוג חווה הנאה מכאב או השפלה. בן זוג מזוכיסט עשוי ליהנות מפעולות פיזיות כמו מכות, סטירות קלות או לחישה באוזן. דומיננטיות, לעומת זאת, כרוכה בכך שאחד מבני הזוג משתלט על השני בחדר השינה. זה יכול לנוע בין מכות קלות ושימוש בציוד קשירה רך למשחק S&M אינטנסיבי.

סקסי הוט
מציצנות ואקסהיביציוניזם
מציצנות ואקסהיביציוניזם כרוכים בכך שבן הזוג צופה ו/או נצפה ברגעים אינטימיים. מציצנות היא מצב שבו אחד מבני הזוג צופה בשני מתפשט, מענג את עצמו או עוסק בפעילות מינית. אקסהיביציוניזם הוא מצב שבו אחד מבני הזוג נהנה שצופים בו בזמן שהוא עוסק בפעילות מינית.

בליסטרינג ונבגד
Ballbusting ו cuckolding הן שתי פרקטיקות BDSM הכוללות חילופי כוח בין שני אנשים. בליזה היא כאשר בן זוג מזוכיסטי נהנה מהתחושה של מקבל את שק האשכים והאשכים שלהם מכה או ללוש. נבגד הוא כאשר מישהו לוקח את התפקיד של "נבגד" להיות "מושפל" על ידי בן הזוג שלהם מקיים יחסי מין עם מישהו אחר.

משחק אוכל
משחק מזון, הידוע גם בשם sploshing, הוא כאשר שני בני זוג משתמשים במזון או נוזלים כממריץ מיני. זה יכול לכלול מריחת מזון אחד על הגוף של השני, להאכיל אחד את השני, או אפילו לנהל קרבות מזון. ניתן להשתמש גם במזון אכיל וצבע גוף.

משחק אנאלי
משחק אנאלי הוא מצב שבו בני זוג חוקרים זה את האזורים האנאליים של זה בעזרת אצבעות, צעצועים או אפילו הלשון והשפתיים. אקט מיני זה יכול לכלול שימוש בצעצועי סיכה ומין למגוון תחושות.

פטיש לרגליים
לבסוף, פטיש ברגל הוא כאשר למישהו יש עניין מיני בכפות רגליים. זה יכול לנוע בין התפעלות מכפות רגליו של מישהו, ליקוק אותן, עיסוי שלהן או אפילו סגידה להן.

פטישים מיניים אלה יכולים להיות אינטנסיביים יותר עם ניסויים ולגלות מה עובד עבור שני בני הזוג. אתה והשותף שלך יכולים למצוא רמה של אינטנסיביות ששניכם מרגישים איתה בנוח כדי ליצור את האווירה המושלמת לחקור את פטישי המין האלה יחד.

לחקור את העולם המסקרן של פנטזיות ארוטיות: מדריך מקיף

פנטזיות ארוטיות היו נושא של קסם ועניין במשך מאות שנים, כאשר המונח עצמו מעורר תחושה של פיתוי, תשוקה ותשוקה. מהתיאורים האמנותיים…

לחקור את העולם המסקרן של פנטזיות ארוטיות: מדריך מקיף

נערות ליווי: תעשייה מקצועית ושנויה במחלוקת

המונח "נערת ליווי" קשור לעתים קרובות לעולם של פעילויות בלתי חוקיות ולא מוסריות. עם זאת, יש יותר במקצוע הזה ממה שנראה…

נערות ליווי: תעשייה מקצועית ושנויה במחלוקת

הפופולריות העולה של נערות ליווי: מה שאתה צריך לדעת

בשנים האחרונות, ענף הליווי חווה עלייה משמעותית בביקוש לשירותיהם, במיוחד עבור נערות ליווי. חלפו הימים שבהם שירותי ליווי נחשבו לטאבו או…

הפופולריות העולה של נערות ליווי: מה שאתה צריך לדעת